DEKORASYON

Profesyonel dokunuşlar, huzurlu evler…

Dekorasyon; bir alanı, mekanı, binayı, çevreyi veya cepheyi daha estetik ve çekici hale getirme sürecidir ve bu süreç içerisinde kullanılan objeleri ifade eder.

İnşaat sektöründe, dekorasyon bir iç mekanın içerisinde bulunan öğeleri; mobilyaların kaplanması, yüzey kaplamaları, aydınlatma, modül mobilyalar veya bir iç hacmin bütününü kapsar.

Dış cephede ise yapınızın dış görünüşünün dekoratif öğeler ile estetik ve öne çıkacak hale getirilme sürecini anlatır.

Dekorasyon Neden ve Nasıl Yapılır?

Ev Dekorasyonu Nedir?

Ev dekorasyonu sizlerin yaşam alanlarını etkileyen en önemli konudur. Yaşadığınız alanların ne amaçla kullanıldığı, kim tarafından kullanıldığı gibi etkenler ele alınarak mobilya seçimi, renk paletinin belirlenmesi, doğru yerleşim ve doğru ışık ile yaşam alanınızı güzelleştirme amacı ile yapılır.

PROFESYONEL DOKUNUŞLAR, HUZURLU EVLER….

Akla Yapı Dekorasyon ekibi, yaşadığınız alanı size özel olacak şekilde estetik, ergonomik ve ekonomik çözümler ile günlük hayatınızın yorgunluğunu huzurlu yuvanızda atmanız için tüm gücü ve yeteneği ile çalışmaktadır.

Dekorasyon Neden Yapılır?

Dekorasyonun amacı, yaşadığımız alanların kullanım amaçlarına uygun şekilde estetik, işlevsel ve ergonomik olarak ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmektir.

Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Dekorasyon işlemi basit bir kavram değildir! Yaşam alanlarımızı etkileyen bir faktör olduğu için vasıfsız kişiler tarafından değil Profesyonel İç Mimarlar, Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri ile çalışarak yaptırılmalıdır.

Yapınızda veya evinizde yapmayı düşündüğünüz uygulamalar için hem teknik bilgi hem de estetik bakış açısına sahip profesyonel firmalar ile çalıştığınızda yapılacak uygulama eksiksiz ve kaliteli olur.

Akla Yapı Dekorasyon ekibi olarak bu konuda, alanında yetkin, tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık vermek için varız.

Dekorasyon konusu uygulandığı alanların bütün sorunlarını gidererek işlevsel ve estetik bir sonuç elde etmek ister. Bu nedenle çalışacağınız firmayı dikkatli seçmelesiniz, bunun için profesyonel ekiplerimiz keşif yapar, ölçülendirme yapar, tasarım fikirlerini sorar, yapılacak işlemleri not alır, sizlere en uygun görselleri modeller ve sunumunu yapar. Bu aşamadan sonra mekanınız için benzersiz deneyimler kazanırsınız.

Duvar Kağıdı Modeli

Dekorasyonun Önemi Nedir?

Günümüzde vaktinizin önemli bölümünü iş yerlerinizde ve evinizde geçirmektesiniz. Bu alanlarda kullanılacak her öğe sizlerin yaşam alanlarını etkilemektedir, bu etki günlük yaşantınızı ve ruh halinizi etkilemektedir.

Akla Yapı Dekorasyon ekibi olarak yaşam alanlarınızı tasarlayarak daha huzurlu ve mutlu yuvalar hedeflemekteyiz.

Örneğin işten eve geldiğinizde çok dikkatinizi çekmediğini düşünseniz bile sıvaları dökülmüş ve yıpranmış bir yapının önünde durduğunuzda, geçip gittiğinizi sansanız bile orası sizin evinizdir ve bu sizi psikolojik olarak olumsuz yönde etkiler, evinizin içine girdiğinizde dinlenme alanınızın yanlış renkler, yıpranmış ve kabarmış sıvalar, vasıfsız kişiler tarafından yapılmış zevksiz tasarımlar ile karşılaşıyorsanız! Bu sizi mutsuz ve huzursuz eder.

ÖZETLE DEKORASYON KAVRAMI BEDEN VE RUH HUZURUNUZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.

Şimdi Tam Zamanı!

İstanbul içi ücretsiz keşif, ücretsiz 3D çizim, üstün perfomanslı enerji belgeli ısı yalıtım teklifleri için şimdi tam zamanı!